خانه| پيام

سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

کسب درآمد از مشاهده تبلیغات شبکه اجتماعی فیس نما


کسب درآمد از مشاهده تبلیغات شبکه اجتماعی فیس نما

«کسب درآمد از مشاهده تبلیغات شبکه اجتماعی فیس نما»

آیا میدانید بدون داشتن هیچ تخصصی و فقط با چند کلیک در روز میتوانید از شبکه اجتماعی فیس نما کسب درآمد کنید؟
شبکه اجتماعی فیس نما، برترین شبکه اجتماعی ایران می باشد که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. در فیس نما شما قادر به ارسال موزیک – متن – ویدئو و تصویر خواهید بود.

عضویت در شبکه اجتماعی فیس نما:

جهت ثبت نام، روی لینک یا بنر زیر کلیک کنید.

لینک ثبت نام

کسب درآمد از مشاهده تبلیغات شبکه اجتماعی فیس نما

کسب درآمد از مشاهده تبلیغات شبکه اجتماعی فیس نما

بعد از تکمیل فرم ثبت نام، وارد حساب خود شوید.

روش های کسب درآمد از شبکه اجتماعی فیس نما:

- کسب درآمد در ازای کلیک روی تبلیغات:
از منوی سمت راست، روی عبارت "تبلیغات کلیکی" کلیک کنید. در صفحه باز شده، لیست تبلیغات نمایش داده شده است که می توانید یکی یکی روی هر تبلیغ کلیک کرده و پس از پایان زمان انتظار، مبلغ آن را کسب کنید. برای راحتی کار، می توانید روی دکمه "بازدید خودکار" کلیک کنید.

- کسب درآمد از جستجو در گوگل:
از منوی سمت راست، روی عبارت "کسب درآمد از جستجو در گوگل" کلیک کنید. در صفحه باز شده، دکمه بازدید مربوط به هر عبارت، کلیک کنید. سپس سایت نمایش داده شده را در گوگل پیدا کرده و روی آدرس آن کلیک کنید تا مبلغ آن را کسب کنید.

- کسب درآمد از پاپ آپ:
اگر صاحب سایت یا وبلاگ هستید، با ثبت سایت خود در فیس نما و گذاشتن کد های تبلیغاتی فیس نما در وبسایت خود قادر به کسب درآمد بر اساس پاپ آپ خواهید بود.

نحوه برداشت درآمد از شبکه اجتماعی فیس نما:

- برای برداشت درآمد مربوط به تبلیغات کلیکی و تبلیغات پاپ آپ، در صفحه "کسب درآمد از تبلیغات کلیکی" و از کادر زرد رنگ بالای صفحه، ابتدا روی عبارت "ثبت شماره حساب" کلیک کرده و مشخصات حساب خود را کامل کنید سپس روی عبارت "درخواست واریز وجه" کلیک کنید. حداقل میزان برداشت، 10,000 تومان است.

- برای برداشت درآمد مربوط به جستجو در گوگل، در صفحه "کسب درآمد از جستجو در گوگل" و از کادر سفید رنگ سمت راست صفحه، ابتدا روی عبارت "حساب بانکی" کلیک کرده و مشخصات حساب خود را کامل کنید سپس روی عبارت "درخواست تسویه" کلیک کنید. حداقل میزان برداشت، 10,000 تومان است.

پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت